Ataşehir Psikolog

Ataşehir Şubesi Psikolog Hizmeti

"Kendiniz için, tanıdığınız veya değer verdiğiniz biri için yardım etmeme izin verin.”

Zorlu yaşam mücadelesi zaman zaman ruh sağlığının olumsuz etkilenmesine neden olabiliyor. Böyle anlarda profesyonel destek almak insanın kendi başına üstesinden gelemediği sorunlardan kolaylıkla kurtulmayı sağlar. Ataşehir psikolog bu noktada terapi programları ve seansları ile problemlerin uzman eller tarafından çözüme kavuşmasını sağlıyor

Psikolojik anlamda uzman desteğine başvurmak hayat kalitesini yükseltir. Bu sebeple depresyon tedavisi mutlaka önemsenmesi ve zamanında uzman kişilere başvurulması gerekir. Yakın çevremize bulunan arkadaş ve akrabalara sorun ve sıkıntılardan bahsetmek anlık olarak dertleşme ihtiyacının giderilmesine yardımcı olsa bile uzun vadede psikolojik rahatsızlıkların sürekli olarak tekrarlamasını önleyemez. Üstelik aradaki güven duygusunun gelişmesi ve tamamen insanın duygularının açıkça ifade edebilmesi içinde gereklidir.

Randevu almak için arayın
Ataşehir Psikolog

Neden Ataşehir Psikolog Hizmeti?

Ataşehir psikolog uzman doktorları ve en etkili terapi yöntemleri ile sizlerin hayatına dokunmayı hedefliyor. Modern yaşamın artı olarak getirileri fazla iken, olumsuz yönleri de çok fazla. Günlük koşuşturma içerisinde ruh sağlığınızı yeterince besleyemediğiniz anda ruhsal çöküntüler ve depresyon gibi hastalıklar baş göstermeye başlar.

Psikolog desteğine sadece iler derece de sorunları ve rahatsızlıkları olan insanların ihtiyacı yoktur. Nasıl ki düzenli olarak saç ve tırnak bakımı yaptırıyorsak psikolojimizi de düzenli aralıklarla yoklamak ve iyi olduğundan emin olmak için Ataşehir psikolog kliniğinden destek almalısınız. Çözüm odaklı insan psikolojisine ve rahatsızlıklarına yaklaşımı ile halledilmesi güç gibi görünen sorunların üstesinden kolaylıkla gelebildiğinizi görebilirsiniz.

Atasehir Psikolog

Ataşehir Psikolog İle Tedavi Kaç Seans Sürer?

Psikolojik sorunlar çoğu zaman aceleci olmaya ve çabuk sıkılmaya neden olabilir. Bu sebeple tedavinin kaç seans süreceği en çok merak edilenler arasındadır. İlk seans Ataşehir psikolog danışanları için ilk görüşme ve tüm tedavi süreci hakkındaki bilgilendirme olarak ilerler.

Modern çağın kronik rahatsızlığı olarak ifade edilen mutsuzluk ve memnuniyetsizlik çok fazla kişinin Ataşehir Psikolog merkezine başvurmasına neden oluyor. Hafif olan vakalar kadar ağır depresyon tedavisi ve anksiyete tedavisi içinde güvenilir ve uzman desteği profesyonel bir şekilde verilmektedir.

Ataşehir Psikolog Fiyatları

Toplum olarak psikolog seanslarından uzak durmanın en önemli nedenlerinden biri de pahalı olacağı düşüncesidir. Bu sebeple en ufak psikolojik sorunlara zamanında müdahale edilmemesi daha da büyüyerek kocaman bir problem haline dönüşmesine neden oluyor.

Ruhsal olarak hastalarının sadece sağlıkları ve iyi olmaları ile ilgilenen Ataşehir psikolog, İstanbul’da tercih edebileceğiniz uygun fiyatlı hem de memnun kalacağınız bir merkezdir. Sizlerde fiyatlardan önce kendi sağlığınıza odaklanmanız her bütçeye uyan seans ücretlerinden faydalandığınız andan itibaren kendinize ne kadar büyük bir iyilik yaptığınızın da farkında olmanızı sağlayacaktır.

Ataşehir Psikolog Tms Tedavisi

Depresyonda olmak insanlardan kaçış yolu gibi görülse de uzun süre yalnız kalmak ve insanlarla iletişimin kopma noktasına gelmesi mutlaka tedavi edilmesi gereken bir durumdur. Tüm tedavi yöntemlerinin denenmesine rağmen etkisi olmayan bazı hastalar için İstanbul Ataşehir tms tedavisi uygulanmaktadır.

Doğrudan beyin hücrelerine manyetik darbelerin verilmesi ile uygulanan tedavi tekniği beyin hücrelerinin uyarılmasını sağlar. Anksiyete ve OKB gibi yaygın hastalıkların ilaç ile tedavi edilmesinin zor olduğu durumlarda tms tedavisi devreye sokuluyor. Birçok hasta da tedirginliğe neden olan bu yöntem aslında yan etkisi oldukça az olan ve birçok antidepresan ilaçtan bile daha az yan etkiye neden olabilecek bir tekniktir.

Ataşehir Psikolog Emdr Tedavisi

Travmalar ve ruhsal bunalımlar içinden çıkılmaz bir hal aldığında kişinin kendi kendini tedavi edebilmesi ve iyi hissetmesi oldukça zordur. Böyle durumlarda Ataşehir Psikolog olarak hastalığın seyrine uygun psikoterapi yöntemleri uygulanmaktadır.

Türkçe olarak ifade edildiğinde göz hareketleri ile duyarsızlaştırma olarak tanımlanan EMDR, bugüne kadar binlerce kişinin tedavisinde başarılı sonuçlar vermiş bir tedavi yöntemidir. Emdr çoğunlukla geçmişten gelen travmatik sorunların bugün ki yaşam koşulları ile daha da kötü hale gelmesi anında etkisini gösteriyor.

Geçmişteki birçok yaşanmış acı tecrübenin psikoterapi seanslarında yeniden ele alınarak kişinin şimdiki koşullarında duyarsızlaşması hedefleniyor. Tedavi sonrası kişilerin bugün yine aynı sorunla karşılaştıklarında olumlu inanç ve tepkileri gösterebilme becerisi kazanması bu tedavi şekliyle gerçekleşmektedir. Sizlerde geçmişinizle ve geleceğinizle barışık bir psikoloji ile hayatınıza devam edebilmek için Ataşehir psikolog randevusu alarak kendinize büyük bir iyilik yapabilirsiniz.

Psikolog Berat Hazar

Herhangi Bir
Sorununuz mu var?

Ataşehir Psikolog

İstanbul Ataşehir Şubesi

Whatsapp
1
Yardımcı olmamızı istermisiniz?
Psikolog Berat HAZAR
Merhaba,
Size nasıl yardım edebilirim?